Umístění zaměstnanců v budovách pro školní rok 2017/2018

Budova B

(vpravo)

přízemí          hospodářka, administrativní pracovnice                                  Milada Černá

                        účetní                                                                                      Blanka Pekárková

                        I.PT                                                                                         Jana Baarová

                                                                                                                        as. pedagoga: Simona Ježková

                        sborovna + školní a učitelská knihovna

 

1. poschodí  ředitelka zařízení                                                                       Mgr. Radka Klímová

                        statutární zástupce                                                                  Mgr. Eva Zoubková

 

                        třída:                        I.PŠ                                                        Mgr. Ilona Jirsová                                            

V.(4.,5.).                                                  Mgr. Vlasta Pluhařová

                                                        

Budova A

(vlevo)

zvýšené přízemi                   

                        třída:                             VIII.                                                      Bc. Dagmar Kovaříčková    

                                                                                                             

      VII.(6.,7.)                                             Mgr. Marie Korbelová

      IX.                                                        Mgr. Vlasta Sedláčková

   

                                                   

                                                    Snoezelen (místnost)

 

 

1. poschodí

                                              logopedie                                                  Mgr. Jana Králová Doušová

                        třída:                      II.(1.,2.3.)                                                    Mgr. Kateřina Knitlová   

  

                                                 

                                                      výtvarna                                                  

 

2. poschodí               

                                               školní družina                                           Simona Ježková

                                   

                                                                                                         

                                               hudební místnost

                                               cvičná kuchyňka

 

Školník:                               Tomáš Brhel

Uklízečky:                             Bohdana Jarešová

                                             Hana Knesplová

                                              Darina Siváková